/home/regedarek

Spore – gra przyszłości?

spore_creature.jpgKiedyś kolega, podrzucił mi linka do filmu z google video, który trwał 36 min i na początku pojawiło się malutkie stworzonko(pierwotniak), które zjadało małe kropeczki, pomyślałem, że to jakaś gra dla dzieci i przewinołem na koniec filmu zobaczyć co to stworzonko osiagnie po 34 minutach otóż moim oczom ukazał się wszechświat….What the f..? pomyślałem i jako, że mam ostatnio dość dużo wolnego czasu zabrałem się za oglądanie.
Gra została wymyślona przez Willa Wright(SimCity) sumuluje ona całą historię i przyszłość życia!

Tak to prawda zaczynamy pierwotniakiem, a kończymy podbijając wszechświaty, których jest nieskończona ilość jest kilka etapów gry. Naszego pierwotniaka możemy modyfikować w prosty sposób będzie to pokazane na filmie. W zależności od tego jak będzie wyglądał(ile kończyn, jak długie, jakiego rodzaju np uzębienie) tak nasze stworzonko będzie szybsze bardziej elastyczne, zwinniejsze podobno bęzdie można wpływać na jego charakter. A ewoluować będzie można kiedy znjadziemy jajko a później partnerkę. Jeżeli to was zainsteresowało i chcecie dowiedzieć się jak dalej ta gra przebieg, jest w trakcie budowy wiec będzie chyba jeszcze bardziej rozwinieta, oczywiście będzie to gra multiplayer. Oglądnijcie video.

Krótki filmik.

Prezentacja samego Willa Wrighta.

Dodam tyle:

Will Wright powiedział w sierpniu 2006, że Spore prawdopodobnie zostanie wydana w drugiej połowie 2007[4].

Reklamy
Zwykły wpis

9 myśli w temacie “Spore – gra przyszłości?

  1. Oszołom pisze:

    No gra jest super 🙂 duzo smiechu i jak pisze Plinik bardzo fajnie sie przy niej odpoczywa 🙂 Polecam wszystkim jak nie macie sciagnijcie darmowa fabryke z oficjalnej 🙂 tez fajne 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s