/regedarek/music

Moje preferencje muzyczne.

Hmm, niektórzy uważają, muzyka to rzecz gustu. Ja może powiem tak, muzyka to rzecz bardzo osobista, co nieprzeszkadza mi w powiedzeniu, że są gusta i guściki. Ogólnie mozna by pomyśleć, że słucham tylko reggae, a tak jak najbardziej nie jest. Na tej stronie będę starał umieszczać wykonawców, których naprawdę lubię, lubiłem i polecam wam, może wam się spodobają, a wtedy będę odrobinę bardziej uśmiechnięty :D.

ochs-michael-bob-marley-rasta-man-9948528.jpgReggae – co nieco o nim wiem jednak, może to jest takie nie trendi ale powiem, że 60 procent piosenek reggae które słucham to pisoenki Boba Marleya, każda absolutnie każda piosenka tego człowieka, który przybył chyba na ziemię by dać jej reggae.

D`n`b – wykonwców jest sporo więc lista niedługo powstanie. Bardzo lubiłem swego czasu po szkole wpaść na chwile do Rentgena na pl.Szczepanski i posluchać chwile, czasem nawet fajne projekcje były.

00-ania-kilka_historii_na_ten_sam_temat-pl-2006-front-sibv.jpgANIA – Ania Dąbrowska, hmm to bardzo osobista muzyka i niech taka pozostanie. W Eurostudencie był z nią wywiad i rzeczywiście słucham jej płyt na okrągło.

Jamendo – serwis z darmową muzyką, napisałem coś ostatnio o nim.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s